środa, 7 lipca 2010

Co nagle to po diable

Muszę przyznać, że nie mogę wyjść z podziwu co do "jakości" przygotowań tegorocznej pielgrzymki, a do tego ten idiotyczny obowiązek szkolenia porządkowych, wprowadzony przez ministerstwo w zeszłym roku, który tylko dodatkowo utrudnia życie. Tyle lat chodzą pielgrzymki i nikomu to nie przeszkadzało, ale czujni stróże prawa bardzo dbają ruch pielgrzymkowy. Trzeba przez kilka godzin posłuchać jak policjant czyta przepisy, aby dostać papier ważny tylko dwa lata. Tak im się nagle szkoleń zachciało. Oczywiście, sprawa może mieć drugie, finansowe dno. Tak czy inaczej, aby grupa mogła wyjść w trasę, porządkowi po kursach muszą być. Tylko dlaczego tak ważna informacja, jak to szkolenie porządkowych pojawiła się na forum dopiero wczoraj, z terminem na najbliższy piątek. Zostało zatrważająco mało czasu, aby zorganizować chętnych. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wezwać:
Chłopaków, którzy by chcieli być porządkowymi, z Warszawy i okolic proszę o natychmiastowy kontakt z:
andrzej.cebula@wapm.waw.pl
Szkolenie dla Porządkowych odbędzie się w siedzibie WORD na ulicy Odlewniczej 8 w Warszawie, w dniach 8-9 lipca 2010. Jak widzicie, czasu na zgłoszenie jest niewiele, więc wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłaszanie swoich kandydatur bezpośrednio do Pana Andrzeja Cebuli.

Pozdrawiam i zachęcam wszystkich, którzy nie mają takich uprawnień, do skorzystania z tej - jak sądzę - jedynej okazji w tym roku przez Pielgrzymką.

PS. Szkolenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 rano, wystarczy przyjść na róg ulic Odlewniczej i Annopol i zgłosić się jako Porządkowy z pielgrzymki.

Okazja! Last minut! Prowadzenie konduktów pogrzebowych GRATIS!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz